Retap lahve a karafy

Retap skleněné lahve

Koupit Retap lahve v E-SHOPu

 

Proč vybrat zrovna skleněnou zdravou lahev Retap? Retap ekologické skleněné lahve na vodu jsou skvělou náhradou za jednorázové PET lahve. Jejich design si ihned zamilujete a díky odlehčenému sklu a jejich nízké váze si je budete rádi brát všude s sebou. Retap je sice Dánská značka, ale lahve jsou vyráběny v Česku z tvrzeného borosilikátového skla, které je oproti běžnému sklu o stejné tloušťce odolnější vůči rozbití, nicméně i přesto se rozbít může. Pro tento případ je na všechny láhve a karafy Retap doživotní záruka v případě rozbití, takže v rámci této služby můžete získat vždy lahev nebo karafu novou.

Jak je to s tou ekologií?

Nezávislá studie provedená společností Carbon footprint ltd. spočítala, že jedna skleněná lahev 05 l zanechá uhlíkovou stopu 358g CO2e. Až 30,2 kg CO2e je možné každý rok ušetřit používáním Retap lahve 05 namísto jednorázových PET lahví. Toto množství odpovídá výrobě dalších 84 lahví, které mohou nahradit ještě více těch plastových. Uhlíkovou stopu může snížit každý z nás a každý krok se počítá :-)

Ze skla chutná voda nejlépe, ale to není vše, nápoje ze skleněných lahví jsou navíc prosty veškerých nežádoucích látek jako jsou např. ftaláty, BPA (bisfenol A) či další. Borosilikátové sklo, ze kterého jsou skleněné lahve na pití vyrobeny, je odolné vysokým teplotám, takže se lahev hodí také pro horké nápoje. Nemusíte mít tedy obavy, že by je Retap láhev nezvládla.

Retap skleněné láhve s uzávěrem z termoplastického materiálu můžete mít hned v několika barevných provedeních, respektive můžete mít několik barevných uzávěrů k lahvi a střídat je podle vaší momentální nálady nebo potřeby a tak můžete mít Vaši oblíbenou skleněnou láhev na vodu s víčkem v barvě, která nejvíce odpovídá Vašemu rozpoložení a třeba každý den v týdnu jinou :-)

Stejně tak můžete vybírat hned z několika velikostí lahví: retap 03, retap 05 a retap 08 l. Nejmenší skleněná lahev s uzávěrem 03 l je ideálním společníkem na krátké vycházky, zatímco s Retap lahví 08 l si vystačíte nepoměrně delší dobu, aniž byste ji museli doplňovat. Různé velikosti Retap skleněných lahví s uzávěry v rozličných barvách se tak hodí téměř pro každou příležitost :-)

Retap skleněné karafy na vodu

 

 Koupit Retap karafy v E-SHOPu

 
Skleněná karafa na vodu je vyrobena ze zcela stejného borosilikátového skla jako Retap skleněné lahve na pití a stejně jako na skleněné lahve retap, je i na skleněné karafy poskytována doživotní záruka pro případ rozbití.
Retap skleněná karafa na vodu s uzávěrem se tak stejně jako Retap lahve, může stát nepostradatelným společníkem doma či v kanceláři.
 

 

Vyhledávání


logo

Novinka
Bio kmín římský mletý