Přírodní himálajská sůl Cereus - jedlá

sůl růžová mletá 200g

Sůl růžová
Tato sůl je jedinečná pro svůj vyvážený obsah až 84 dobře využitelných přírodních prvků, a proto dodává lidskému tělu potřebné minerální látky a stopové prvky. Díky své hrubosti cca 1mm je vhodná pro veškeré každodenní využití v teplé i studené kuchyni. Pro zachování nejlepších přírodních vlastností naší soli, solte nejlépe před podáváním nebo na konci vaření.

Bez chemických příměsí, nepřidáván jód, neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti.


Složení: kamenná sůl v ryze panenské podobě

Země původu: Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje

Balení: 200g stojací uzavíratelný sáček, 560g stojací uzavíratelný sáček, 1kg balení v krabičce

Koupit růžovou sůl Cereus

sůl diamantová mletá 200g

Diamantová sůl
Gurmánská sůl jemné chuti. Diamantová sůl Cereus je skutečným drahokamem mezi solemi. Ze všech himálajských solí má největší bioenergetickou a bioinformační hodnotu a také největší očistný vliv na lidský organismus. Díky své hrubosti cca 1mm je vhodná pro veškeré každodenní využití v teplé i studené kuchyni. Pro zachování nejlepších přírodních vlastností naší soli, solte nejlépe před podáváním nebo na konci vaření.

Bez chemických příměsí, nepřidáván jód, neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti.


Složení: kamenná sůl v ryze panenské podobě, velikost krystalu 1mm

Země původu: Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje

Koupit diamantovou sůl Cereus

sůl černá 100g

Černá sůl
Nerafinovaná sůl s charakteristickou výraznou chutí a vůní po vajíčkách s vysokým obsahem síry a dalších minerálů. Díky nižšímu obsahu sodíku je vhodná při vysokém tlaku či obecně pro ty, kteří chtějí omezit solení. Vzhledem k přítomnosti síry má ještě další zdraví prospěšné účinky.


Je vhodná na vaření běžných jídel, často je využívána pro přípravu indických a dalších kořeněných pokrmů.Její pikantní chuť ocení nejen vegani při přípravě "vajíčkové" pomazánky s tofu a kořením kurkuma. V kombinaci s orientálním kořením ji lze použít při přípravě ovocných či zeleninových čatní nebo zeleninových směsí sabdží. Je výborná na dochucení omáček či zeleninových polévek. Černou sůl Kala Namak lze kombinovat s jinou čistou či kořeněnou solí Cereus.

Bez chemických příměsí, nepřidáván jód, neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti.

Složení: černá sůl v ryze panenské podobě, velikost krystalu 1mm

Země původu: Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje

Koupit černou sůl Cereus

Bylinné a kořeněné soli Cereus v BIO kvalitě

Koupit bylinné, kořeněné soli Cereus.

sůl Devět sil 120g

Bylinková Devět Sil Bio
Jemná směs z kvalitních surovin vhodná i pro nejmenší. Výborné do salátů, polévek, na špagety, na chleba s máslem ale i do omáček ... Bylinkovou solí ochuťte jídlo buď po uvaření, anebo přímo na talíři těsně před jídlem. Nejlépe tak zachováte vlastnosti bylinek.


Hmotnost: 120g

 sůl Česneková 120g

Italská česneková Bio
Tato sůl je mírně pikantní, je vhodná i pro děti školního věku. Obohatí všechny vařené pokrmy jako polévky, omáčky, špagety, je výborná na topinky, brambory, do salátů …. . Výborná v zimním období neboť zahřívá. Oblíbená u mužů neboť česnek a chili bylo odjakživa součástí tajných mužských receptů obvykle ještě v kombinaci s mletými oříšky. A samozřejmě u milovníků česneku.


Hmotnost: 120g

 sůl Provence 120g

Kouzelná Provence Bio
Klasická provensálská směs bylinek s růžovou himálajskou solí Cereus. Nechte se unést kouzelnou Provence s vůní levandule a dalších aromatických bylin.


Hmotnost: 120g

 sůl Šangri-La 120g

Labužnická Šangri-La Bio
Lahodná směs koření s vůní orientu a himálajské růžové soli. Vhodná ke kořenění asijských jídel, rýže, grilované či dušené zeleniny či polévek, stejně jako inspirujících salátů, například se zelím a sojovými klíčky. Koření můžete přidat hned na začátku vaření do oleje, nebo ke konci pro zachování výraznější vůně.

Hmotnost: 120g

 sůl Harisa 120g

Africká Harisa Bio
Pikantní směs koření a himálajské růžové soli. Koření ve směsi zahřívá a podporuje činnost metabolismu. Směs je vhodná na grilování, brambory, dušenou zeleninu, kuskus či jiné těstoviny a obiloviny, do polévek nebo do pikantních salátů.


Hmotnost: 120g

 

 sůl BerBer 120g Etiopská BerBer Bio
Etiopská směs koření a himálajské růžové soli Cereus. Pikantní směs se skořicí, která zažehne váš trávicí oheň. Vhodná zejména pro přípravu restované a dušené zeleniny nebo luštěninových a jiných bílkovinných jídel. Výborně se hodí na grilování.

Hmotnost: 120g

Copyright & copy; Cereus s.r.o.
Všechny texty jsou chráněny autorským právem

 

 

Vyhledávání


logo

Novinka
Bio česnek granulát