Jak vybírat solnou lampu?

 Je tu několik pravidel o které se člověk při výběru může opřít, ale stejně nejdůležitější je, aby Vás lampička zaujala a přitahovala.

Barvy solných lamp jsou hodně různorodé a zajímavé. Tak například chcete-li si vybrat bílou lampičku nabízí se Vám celá škála odstínů přes sněhově bílou, šedě-bílou, béžově-bílou, lehce nažloutlou, bílou s červeným nádechem, ledově bílou až po sklovitě čiro bílou atd. Všechny jsou bílé, ale každá je úplně jiná. A tak je to i s ostatními barvami: červená, růžová, oranžová, žlutá a hnědá. Hodně lampiček má dvě i více barev.

Jak si vybrat tu nejkrásnější lampu:

Často se lidé, kteří si vybírají lampičky dožadují názoru přítomného prodavače a chtějí vědět, která je ta „nejkrásnější“… No přece ta, kterou potřebujete právě vy nebo vámi obdarovaný.


A jak to zjistit? Pozorně se dívejte, uvolněte se a nechte na sebe lampy působit…
V případě, že lampu kupujete pro sebe… zkuste cítit, která Vás nejvíce zaujala, která Vás přitahuje, dělá Vám dobře, nemůžete od ní odtrhnout oči.


Pokud je to dárek, myslete na obdarovaného, na to co má rád, co ho těší… a uvidíte, že si Vás nějaká lampa sama přitáhne. A důvěřujte svému instinktu.

 To takhle někdy přijdou do obchodu dvě přítelkyně. Jedna si jde koupit lampu a už je v skrytu duše rozhodnutá, že si odnese červenou lampičku, ale bere s sebou přítelkyni, aby jí tu nelehkou volbu usnadnila. Přítelkyně ovšem zahoří po bílých lampách a teď začnou obě horlivě diskutovat, proč právě ta či ona je krásnější…  Líbí se nám to, co potřebujeme.

 Každá lampička má svého člověka. To se tak někdy dívám na lampičku a říkám jí: „holka ty jsi tu už nějak dlouho, kdepak se ten tvůj člověk toulá“. Nebo si pomyslím: „hm jsi nějaká předsunutá, na stranu pajdající, moc šutrovitá….. Hm asi tě sundám z regálu a vyměním…..“
Když tu se otevřou dveře, přichází zákazník a říká: „jé.., ta je krásná, přesně jak jsem si jí představoval-la, viďte, že je krásná.“ A má pravdu je to ta nejkrásnější lampička v celém obchodě, protože je to ta jeho, která tam celou dobu trpělivě čekala.
 

Tak a teď tedy několik pravidel, kterých se můžete přidržet při vybírání lampičky:

Bílá: dýchací potíže, alergie, bolesti hlavy. Je vhodná pro osoby pracující hlavou, studující, hodně přemýšlející. Celkově je hodně pročišťující. Také vhodná vedle počítače… neruší při práci.


Oranžová: relaxační, dodává pohodu, uvolnění, radost.


Červená: je velmi energizující, zvedne Vás a postrčí zpět do života. Velmi vhodná do ložnic jako intimní osvětlení. V tmavším prostoru také více vynikne.


Hnědá: je velmi zemitá, má sílu, udrží na zemi i ty největší snílky


Růžová: něžná, dobrá pro srdíčko


Žlutá: vhodná pro trávicí potíže, ledviny, játra….Těchto lamp se vyskytuje méně.

Autor návodu
K. Pavlíková

Velikost lampy a dosah působnosti při rozsvíceném světle:

asi 20cm (2-3kg) asi 10m2
asi 25cm (4-6kg) asi 15m2
asi 30cm (7-9kg) asi 20m2
asi 40cm (13-15kg) asi 25m2

 

Copyright © Cereus s.r.o.
Všechny texty jsou chráněny autorským právem  

Vyhledávání


logo

Novinka
Bio citrónová tráva mletá